O nás

Již 22 let vám pomáháme docílit dokonalých domovů a s radostí v tom budeme pokračovat dále. Disponujeme levným nábytkem avšak vysoké kvality a světové úrovně. Zakládáme si na výborném zákaznickém systému, jelikož spokojený zákazník je naší odměnou. Jsme rodinná firma, proto je pro nás nesmírně důležité, abychom byli místem, kam se nejen vy, ale také vaše rodina, přátelé, sousedé, zkrátka kdokoliv budete chtít vracet.

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Společnost Akrim spol. s.r.o vstoupila na český trh roku 1996. Jedná se o rodinnou firmu, tudíž i samotný název byl odvozen od majitelky Mirky (pozpátku Akrim). Ještě téhož roku bylo otevřeno 12 kamenných prodejen po celé České republice (3x Praha, 2x Tábor, Milevsko, Kaplice, 2x ČB, Třebíč, Cheb, Litvínov) a v roce 2005 bylo v Chotovinách vybudováno hlavní sídlo firmy, kde je dnes také navíc sklad, kanceláře a prodejna. Jak už to tak bývá, doba pokročila a celý svět ovlivnil internet. Bylo tedy naprosto nezbytné zahájit online prodej, proto v roce 2010 vznikly internetové stránky www.akrim.cz, které byly o rok později přejmenovány na www.nabytek-kuplevne.cz. Koupě levného, přesto kvalitního nábytku zcela vystihovala podstatu společnosti, proto se firma přejmenovala na NÁBYTEK-KUPLEVNĚ.CZ. Lidé začali pohodlně nakupovat ze svých domovů, což logicky ovlivnilo kamenné prodejny. Ty novému trendu nakupování nebyly schopné konkurovat, a tak se postupně jedna po druhé začaly zavírat, kromě zmíněné hlavní pobočky v Chotovinách. Rok 2017 prokázal, že lidé opět touží po kamenných prodejnách, tudíž je pouze otázkou času, kdy společnost otevře pobočky ve větších městech. Firma NÁBYTEK-KUPLEVNĚ.CZ se pyšní čistým štítem a vyznává férové jednání. Za celých 22 let neměla finanční závazky vůči zákazníkům či dodavatelům, což je v dnešní době vzácné. Kromě řidičů ve firmě pracuje jedna jediná rodina, a právě proto je o zákazníky skvěle postaráno. Firma totiž maximálně vyznává pravděpodobně největší charakteristický rys u rodinných firem, a sice spolehlivost.

STRUČNÝ VÝVOJ SPOLEČNOSTI

 • 1996 – založení společnosti a otevření obchodů po celé ČR
 • 2005 – vybudováno sídlo firmy v Chotovinách (sklad, kanceláře, kamenná prodejna)
 • 2010 – vznik webových stránek (akrim.cz)
 • 2011 – nový obchodní název a eshopové stránky (Nábytek-kuplevně.cz)
 • 2012 – lidé nakupují online, proto se postupně zavírají kamenné prodejny

VÝHODY NÁBYTEK-KUPLEVNĚ.CZ

 • Nabízíme vlastní a navíc LEVNOU dopravu, kterou vždy zajišťují dva řidiči. K tomu samozřejmě patří levný výnos.
 • Dodržujeme dostupnost zboží.
 • Příznivé ceny jsou u nás samozřejmost. Prodejci, kteří nám nejsou schopni konkurovat, dokonce začali přejmenovávat sortiment, aby si zákazníci nemohli porovnat ceny.
 • Rychlá komunikace.
 • Ochotně poradíme s výběrem tkanin.
 • Nabízíme splátkový prodej.
 • Nevyžadujeme zálohy, což není běžné u konkurence.
 • Neustálá změna sortimentu. Jdeme s módou, proto u nás naleznete aktuální novinky v rámci trendů.
 • Pyšníme se skvělou vzorkovou prodejnou.
 • Případné reklamace řešíme v zákonné lhůtě.
 • Pokud dojde k poničení nábytku, jsme schopni zajistit nový díl.
 • Spokojenost zákazníka je prioritou č. 1.

O ESHOPU

Eshop samozřejmě neustále vyvíjíme a zlepšujeme. Momentálně chystáme změny, které povedou k zjednodušení ovládání stránek, ale také díky Vašemu zájmu obnovíme starší produkty a doplníme tkaniny. Jak si sami můžete všimnout, stránky velmi často plníme novinkami, jelikož aktuálnost je pro nás vysoce důležitá. Spolupracujeme s třiceti dodavateli (Polsko, Česko a Slovensko). V minulosti platilo, že polský nábytek je nekvalitní, ale od té doby se výrazně zlepšila kvalita nejen výroby, ale také použitých materiálů, tudíž i polští výrobci mohou znamenat skvělou volbu. Během následujícího roku plánujeme velký nábor nových výrobců s netradičním, přesto módním nábytkem. Na našich stránkách naleznete čalouněný a dřevěný nábytek. S radostí se musíme pochlubit, že chystáme rozšíření sekce Kuchyně, kde již brzy objevíte jednotlivé díly či celé sestavy. Nejoblíbenějšími a nejrozšířenějšími sekcemi jsou u nás Dětské pokoje, Obývací stěny a Sedací soupravy, u kterých dokonce nabízíme i modulové kolekce aneb sestavení sedací soupravy na míru. Veškerý čalouněný nábytek si lze objednat v různých tkaninách. Jeden z výrobců nabízí až 800 vzorků látek. Zákazníkům ochotně poradíme s výběrem a popřípadě zašleme i menší vzorečky tkanin. Jak už jsme uvedli, je pro nás velice důležité, abychom byli aktuální, proto každý rok jezdíme na veletrh nábytku do polské Poznaně, kde ještě navíc hledáme nové výrobce a prohlížíme si novinky našich stávajících dodavatelů.

O VZORKOVÉ PRODEJNĚ

Naše vzorková prodejna se nachází v Chotovinách, kde si zákazníci mohou prohlédnout nejprodávanější kousky, ale také veškeré tkaniny, jež náš eshop nabízí. Prodejna bohužel není nafukovací, proto nemůžeme vystavit veškeré zboží, které obsahuje náš eshop. Na stránkách totiž naleznete tisíce produktů. Historie však ukázala, že jsme byli vždy schopni poradit, vše vysvětlit a obohatit váš domov o krásný nábytek.

DODACÍ DOBA

Dodací doba se liší podle rychlosti výroby daného výrobce. U sedacích souprav to zpravidla bývá 4-6 týdnů, u tvrdého nábytku to může být cca 3-6 týdnů a některé zboží míváme skladem. Většinou je to nábytek z akčních balíčků nebo vybrané obývací stěny. U tohoto nábytku jsme schopni doručit zboží do 14 dnů. Veškeré objednané zboží si mohou zákazníci u nás vyzvednout také sami a ušetřit tak za dopravné. Zaměstnáváme velice ochotné řidiče, kteří se k zákazníkům chovají vstřícně. Jezdí na trasách vždy dva a není problém vynést zboží, i když jste si to původně s dispečerem nedomluvil.

CO JE NYNÍ V MÓDĚ?

Pokud chcete být v kurzu a pořídit si nábytek v rámci trendů a módy, pak mrkněte na naše akční balíčky. Jedná se o kombinaci moderní sedací soupravy + obývací stěny za zvýhodněnou cenu s dopravou zdarma. Další populární volbou jsou modulové sedací soupravy. Díky své variabilitě se snadno sestaví i do atypického prostoru nebo se z jednotlivých dílů vytvoří maxi sedací soupravy. Dřevěný nábytek zkrátka nikdy neomrzí, tudíž se z této sekce prodává dobře vše, co je v odstínu dubu sonoma. Absolutním hitem a zároveň novinkou letošní sezóny je barevná kombinace bílá/beton. Působí totiž velmi fresh, čistě a dodává prostoru příjemný nádech moderní doby. U sedacích souprav se opět vrací do popředí zájmu kombinace rudé s hořčicovými odstíny tkanin. Na druhou stranu nedoporučujeme objednávat sedací soupravy v textilních koženkách. Tento potahový materiál bohužel po čase praská. Je to vlivem lidského potu, slunečního záření a zároveň se snadno mechanicky poškodí. V zimě koženka studí a v létě se k ní člověk přilepí. Koženka je dobrá pouze jako doplněk (všivky, sokl, záda nebo polštářky).

OBCHODNÍ PODMÍNKY?!

Milí zákazníci,
jelikož se snažíme předejít různým formám nedorozumění, doporučujeme vám před nákupem si prostudovat obchodní podmínky. Přečtení obchodních podmínek vám zabere pár minut. Získáte informace o pravidlech, kterými se při nákupu máte řídit.

Děkujeme za vaši pozornost a těšíme se na Vás,
Team NÁBYTEK-KUPLEVNĚ.CZ