VELKÁ PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ

VYHLÁŠENÍ VÝHERCŮ

1. místo - Viktorka 5 let Trmice

2. místo - Anežka 6 let Přelouč

3. místo - Šárka 12 let Plzeň

O co se hraje?

  • 1. místo – poukaz na pokojíček v hodnotě 15 000,- dle vlastního výběru
  • 2. místo – sedací vak AVA ZELVA (různé barvy)
  • 3. místo – taburet KRAVIČKA

Kdo se může účastnit?

Účastnit se mohou děti všech věkových kategorií do 15. let v ČR.

Jak se zúčastnit?

Podmínkou účasti je obrázek, který nám děti nakreslí, namalují či vytvoří koláž. Na zadní stranu obrázku napište jméno, příjmení a věk Vaší ratolesti. Také uveďte jméno zákonného zástupce a adresu pro dodání výhry. Nemusíte se obávat, že bychom někde uveřejňovali tyto iniciály. Po zveřejnění obrázku na FB k němu napíšeme pouze popisek např. „Mařenka z Ostravy 8 let“. Každé dítě může zaslat pouze jeden obrázek. PROSÍME VŠECHNY RODIČE, ABY NEZASAHOVALI DĚTEM DO TVORBY.

Kam zaslat obrázek?

Obrázky nám zasílejte pouze v papírové formě na adresu:

Akrim, spol. s r.o.
Táborská 203
Chotoviny
391 37

Nebo nám je můžete osobně na tuto adresu doručit.

Jak zjistíte, že nám obrázek dorazil?

Všechny obrázky, které nám přijdou do schránky, vyfotíme vložíme do komentáře pod příspěvek na FB. Takže si můžete ověřit, že nám obrázek přišel.

Jaké je téma soutěže?

Zasílejte nám obrázky na téma „MŮJ VYSNĚNÝ POKOJÍČEK“. Děti do 7 let nám mohou zasílat obrázky na jakékoli téma. Je to takto rozděleno, aby se mohli účastnit i menší děti, které zvládnou zatím jednoduché tvary.

Od kdy do kdy soutěž platí?

Soutěž začíná 2.7.2019 a končí 31. srpna 2019. V tento den budeme přijímat poslední dopisy s obrázky.

Jak vybereme vítěze?

Aby vše proběhlo spravedlivě, budeme losovat. Do krabice dáme všechny obrázky a pak se bude losovat nejdříve 3. místo, následně 2. místo a pak 1. místo. Vše proběhne v online přenosu na FB, aby se zamezilo spekulacím. Losování se můžete účastnit i osobně. Navštivte nás 2.9. 2019 na prodejně v Chotovinách ve 14:00, kdy toto losování bude probíhat. Můžete se i ujistit, že Váš obrázek je v krabici pro losování.

Jak se dozvíte, kdo vyhrál?

Výherce uveřejníme na našich stránkách www.nabytek-kuplevne.cz v sekci soutěž. Zároveň je také uveřejníme na našem FB profilu. Tímto bychom chtěli požádat výherce o zaslání fotografií s výhrou. Rádi bychom si tyto fotografie vystavili na naše stránky.

Kdy Vám výhru doručíme?

Výhry Vám budou doručeny během září či na začátku října po domluvě. Výhry doručujeme pouze v ČR.

Kdo soutěž pořádá?

Organizátorem soutěže je obchodní společnost AKRIM, spol. s r.o, se sídlem Tábor, Benešovská 91, PSČ 390 03, IČ: 63906848, zapsaná v OR vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 5711

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla.

Soutěže nejsou žádným způsobem provozovány, sponzorovány nebo spojeny se společností Facebook a tato společnost za jejich průběh nijak neodpovídá. Informace poskytnuté v rámci soutěží nebudou této společnosti nijak zpřístupněny. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěží musí být adresovány organizátorovi, nikoliv Facebooku.