Letní soutěž o sedačku

Soutěž již proběhla

 

O co se hraje?

O parádní sedací soupravu SLIM v hodnotě 14 990 Kč.
 

Kdo se může účastnit?

Účastníkem soutěží může být pouze fyzická osoba starší 18 let, která je registrována na sociálních síti INSTAGRAM (www.instagram.com) nebo FACEBOOK (https://www.facebook.com/)
 

Jak se zúčastnit?

Soutěž probíhá na sociálních sítích  https://www.instagram.com/nabytekkuplevnecz/ a https://www.facebook.com/NabytekKuplevne.cz. Soutěžící se zapojí do soutěže o výhru tak, že budou v rámci jednoho soutěžního kola reagovat na soutěžní příspěvek podle konkrétního soutěžního zadání zveřejněného na počátku soutěžního kola na Instagramu nebo Facebooku pořadatele. Přesnou mechaniku každé jednotlivé soutěže pořadatel popíše v soutěžním postu vždy při vyhlášení každé jednotlivé soutěže.
 

Od kdy do kdy soutěž platí?

Soutěž začíná 1.7. 2022 a končí 31.7. 2022 ve 23:59.
 

Jak se dozvíte, kdo vyhrál?

Výherce zveřejníme na Instagramu a Facebooku 1.8. 2022 ve 12:00.
 

Kdy Vám výhru doručíme?

Výhry Vám budou doručeny dle skladové dostupnosti a po předchozí telefonické komunikaci. Výhry doručujeme pouze v ČR.
 

Kdo soutěž pořádá?

Organizátorem soutěže je obchodní společnost AKRIM, spol. s r.o, se sídlem Tábor, Benešovská 91, PSČ 390 03, IČ: 63906848, zapsaná v OR vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 5711

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla.

Soutěže nejsou žádným způsobem provozovány, sponzorovány nebo spojeny se společností Instagram a Facebook a tyto společnost za jejich průběh nijak neodpovídá. Informace poskytnuté v rámci soutěží nebudou této společnosti nijak zpřístupněny. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěží musí být adresovány organizátorovi, nikoliv Facebooku.

 

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.